Свердло по металу 9,0 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-090)

105-090
Бренд: Maxidrill; Код товару: 105-090; Стан: Новий; Діаметр циліндричного свердла по металу: 9; Напрямок свердла по металу: правостороннє свердління; Хвостовик свердла по металу (мм): Циліндричний
Код товару105-090 БрендMaxidrill Діаметр циліндричного свердла по металу9 Напрямок свердла по металуправостороннє свердління Хвостовик свердла по металу (мм)Циліндричний
Обмін / повернення
Доставка
Варіанти оплати
Знайдіть схожі

Характеристики Свердло по металу 9,0 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-090)

Бренд
Код товару
105-090
Стан
Новий
Свердла по металу
Діаметр циліндричного свердла по металу
Напрямок свердла по металу
правостороннє свердління
Хвостовик свердла по металу (мм)
Знайти схожі

Опис Свердло по металу 9,0 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-090)

Свердло по металу 9,0 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-090) - це свердло, призначене для свердління отворів в металевих поверхнях. Воно має діаметр 9,0 мм і виготовлене з високоякісного кобальтового сплаву, що забезпечує йому високу міцність і довговічність.
Свердло має циліндричний хвостовик, що дозволяє його використовувати з різними видами свердлільних машин, в тому числі і з машинами MAXIDRILL.

Це свердло ідеально підходить для роботи з металевими поверхнями, такими як сталь, алюміній, чавун і т.д. Воно забезпечує швидке і точне свердління без залишків або пошкоджень.

Загальна довжина свердла складає 105 мм, при цьому робоча частина має довжину 90 мм. Така конструкція дозволяє легко та ефективно проникати в матеріал і свердлити отвори потрібного діаметра.

Свердло по металу 9,0 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-090) є надійним і якісним інструментом, який забезпечить вам високу продуктивність і точність при свердлінні металевих поверхонь.
Свердло по металу 9,0 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-090) купить с доставкой по Киеву и всей Украине по выгодной цене 173 грн. в интернет магазине инструментов SNABZHENIE. Закажи Свердла по металу или другие товары от производителя Maxidrill из широкого ассортимента продукции. Свердла по металу доступны к заказу в магазине Снабжение. Позвоните нашему менеджеру и мы быстро доставим товар в Киев и другие города по самой лучшей цене.

Відгуки не знайдені

Можливо, це зацікавить вас
  • Нещодавно проглянуті