105-072

Свердло по металу 7,2 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-072)

Обмін / повернення
Доставка
Варіанти оплати
Знайдіть схожі
Бренд: Maxidrill; Код товару: 105-072; Стан: Новий; Діаметр циліндричного свердла по металу: 7,2; Напрямок свердла по металу: правостороннє свердління; Хвостовик свердла по металу (мм): Циліндричний
Код товару105-072 БрендMaxidrill Діаметр циліндричного свердла по металу7,2 Напрямок свердла по металуправостороннє свердління Хвостовик свердла по металу (мм)Циліндричний

Характеристики Свердло по металу 7,2 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-072)

Бренд
Код товару
105-072
Стан
Новий
Свердла по металу
Діаметр циліндричного свердла по металу
Напрямок свердла по металу
правостороннє свердління
Хвостовик свердла по металу (мм)
Знайти схожі

Опис Свердло по металу 7,2 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-072)

Свердло по металу 7,2 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-072) - це свердло, призначене для свердління отворів в металевих матеріалах з діаметром 7,2 мм. Воно виготовлене з кобальтової сталі, що забезпечує йому високу стійкість до зносу і довгий термін служби.
Свердло має стандартний циліндричний хвостовик, що дозволяє його використовувати з багатьма видами свердлильних машин і пристроїв.

Модель свердла - MAXIDRILL (105-072), P9 - вказує на його технічні характеристики і стандарти якості. P9 означає, що свердло має високу точність свердління, а також широкий діапазон застосування в різних металевих матеріалах.

Це свердло використовується для свердління отворів в металевих деталях, будівельних конструкціях, автомобільних частинах та інших виробах, де потрібно використовувати свердло з високою точністю і довгим терміном служби.
Свердло по металу 7,2 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-072) купить с доставкой по Киеву и всей Украине по выгодной цене 106 грн. в интернет магазине инструментов SNABZHENIE. Закажи Свердла по металу или другие товары от производителя Maxidrill из широкого ассортимента продукции. Свердла по металу доступны к заказу в магазине Снабжение. Позвоните нашему менеджеру и мы быстро доставим товар в Киев и другие города по самой лучшей цене.

Відгуки не знайдені

Можливо, це зацікавить вас
  • Нещодавно проглянуті