105-060

Свердло по металу 6,0 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-060)

Обмін / повернення
Доставка
Варіанти оплати
Знайдіть схожі
Бренд: Maxidrill; Код товару: 105-060; Стан: Новий; Діаметр циліндричного свердла по металу: 6; Напрямок свердла по металу: правостороннє свердління; Хвостовик свердла по металу (мм): Циліндричний
Код товару105-060 БрендMaxidrill Діаметр циліндричного свердла по металу6 Напрямок свердла по металуправостороннє свердління Хвостовик свердла по металу (мм)Циліндричний

Характеристики Свердло по металу 6,0 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-060)

Бренд
Код товару
105-060
Стан
Новий
Свердла по металу
Діаметр циліндричного свердла по металу
Напрямок свердла по металу
правостороннє свердління
Хвостовик свердла по металу (мм)
Знайти схожі

Опис Свердло по металу 6,0 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-060)

Свердло по металу 6,0 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-060) - це свердло, призначене для свердління отворів у металевих матеріалах. Воно має діаметр 6,0 мм і виготовлене з кобальтової сталі, що забезпечує йому високу стійкість до зносу і довговічність.
Свердло має P9 клас точності, що означає, що його діаметр відповідає вимогам стандарту з точністю ± 0,05 мм. Це дозволяє досягти високої точності свердління і отримати отвори з гладкою поверхнею.

Свердло має циліндричний хвостовик, що дозволяє його встановлювати в різноманітні свердлильні верстати і пристрої. Це забезпечує його універсальність і можливість використовувати його з різними обладнаннями.

MAXIDRILL (105-060) - це назва моделі свердла, яку використовує виробник для ідентифікації свого продукту. Вона може слугувати для зручності вибору і пошуку відповідного свердла в асортименті виробника.
Свердло по металу 6,0 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-060) купить с доставкой по Киеву и всей Украине по выгодной цене 71 грн. в интернет магазине инструментов SNABZHENIE. Закажи Свердла по металу или другие товары от производителя Maxidrill из широкого ассортимента продукции. Свердла по металу доступны к заказу в магазине Снабжение. Позвоните нашему менеджеру и мы быстро доставим товар в Киев и другие города по самой лучшей цене.

Відгуки не знайдені

Можливо, це зацікавить вас
  • Нещодавно проглянуті