Свердло по металу 4,7 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-047)

105-047
Бренд: Maxidrill; Код товару: 105-047; Стан: Новий; Діаметр циліндричного свердла по металу: 4,7; Напрямок свердла по металу: правостороннє свердління; Хвостовик свердла по металу (мм): Циліндричний
Код товару105-047 БрендMaxidrill Діаметр циліндричного свердла по металу4,7 Напрямок свердла по металуправостороннє свердління Хвостовик свердла по металу (мм)Циліндричний
Обмін / повернення
Доставка
Варіанти оплати
Знайдіть схожі

Характеристики Свердло по металу 4,7 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-047)

Бренд
Код товару
105-047
Стан
Новий
Свердла по металу
Діаметр циліндричного свердла по металу
Напрямок свердла по металу
правостороннє свердління
Хвостовик свердла по металу (мм)
Знайти схожі

Опис Свердло по металу 4,7 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-047)

Свердло по металу 4,7 мм (кобальт) P9 з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-047) є інструментом, призначеним для свердління отворів у металевих поверхнях. Воно виготовлене з кобальтової сталі, що забезпечує йому високу міцність і довговічність. P9 вказує на розмір різця, який становить 4,7 мм.
Циліндричний хвостовик дозволяє легко і надійно закріпити свердло в свердлильній машинці або дрилі. Це забезпечує стабільність і точність свердління.

MAXIDRILL (105-047) є торговою маркою або моделлю свердла і може вказувати на його особливості чи характеристики. Наприклад, це може бути свердло з покращеною геометрією різця, що покращує швидкість та точність свердління.
Свердло по металу 4,7 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-047) купить с доставкой по Киеву и всей Украине по выгодной цене 44 грн. в интернет магазине инструментов SNABZHENIE. Закажи Свердла по металу или другие товары от производителя Maxidrill из широкого ассортимента продукции. Свердла по металу доступны к заказу в магазине Снабжение. Позвоните нашему менеджеру и мы быстро доставим товар в Киев и другие города по самой лучшей цене.

Відгуки не знайдені

Можливо, це зацікавить вас
  • Нещодавно проглянуті