105-031

Свердло по металу 3,1 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-031)

Обмін / повернення
Доставка
Варіанти оплати
Знайдіть схожі
Бренд: Maxidrill; Код товару: 105-031; Діаметр циліндричного свердла по металу: 3,1; Напрямок свердла по металу: правостороннє свердління; Хвостовик свердла по металу (мм): Циліндричний

Характеристики Свердло по металу 3,1 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-031)

Бренд
Код товару
105-031
Стан
Новий
Свердла по металу
Діаметр циліндричного свердла по металу
Напрямок свердла по металу
правостороннє свердління
Хвостовик свердла по металу (мм)
Знайти схожі

Опис Свердло по металу 3,1 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-031)

Свердло по металу 3,1 мм (кобальт) P9 з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-031) є інструментом для свердління отворів у металевих матеріалах. Воно має діаметр 3,1 мм і зроблене зі сплаву кобальту, що забезпечує йому високу міцність і тривалий термін служби. Свердло має P9 клас точності, що гарантує його високу точність і стабільність при свердлінні. Хвостовик свердла має циліндричну форму, що дозволяє його використовувати з різними видами свердловин. Свердло підходить для професійного використання і може бути використане для свердління отворів у металевих деталях, конструкціях і інших матеріалах.
Свердло по металу 3,1 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-031) купить с доставкой по Киеву и всей Украине по выгодной цене 23 грн. в интернет магазине инструментов SNABZHENIE. Закажи Свердла по металу или другие товары от производителя из широкого ассортимента продукции. Свердла по металу доступны к заказу в магазине Снабжение. Позвоните нашему менеджеру и мы быстро доставим товар в Киев и другие города по самой лучшей цене.

Відгуки не знайдені

Можливо вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Нещодавно проглянуті