105-024

Свердло по металу 2,4 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-024)

Обмін / повернення
Доставка
Варіанти оплати
Знайдіть схожі
Бренд: Maxidrill; Код товару: 105-024; Стан: Новий; Діаметр циліндричного свердла по металу: 2,4; Напрямок свердла по металу: правостороннє свердління; Хвостовик свердла по металу (мм): Циліндричний
Код товару105-024 БрендMaxidrill Діаметр циліндричного свердла по металу2,4 Напрямок свердла по металуправостороннє свердління Хвостовик свердла по металу (мм)Циліндричний

Характеристики Свердло по металу 2,4 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-024)

Бренд
Код товару
105-024
Стан
Новий
Свердла по металу
Діаметр циліндричного свердла по металу
Напрямок свердла по металу
правостороннє свердління
Хвостовик свердла по металу (мм)
Знайти схожі

Опис Свердло по металу 2,4 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-024)

Свердло по металу 2,4 мм (кобальт) P9 з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-024) є інструментом, призначеним для свердління отворів у металевих матеріалах. Воно має діаметр 2,4 мм і виготовлено з кобальтового сплаву, що забезпечує високу міцність і тривалу експлуатацію.
Свердло має P9 клас точності, що означає високу точність свердління і добре центрування. Це особливо важливо при роботі з металевими матеріалами, де точність отвору є критичною.

Хвостовик свердла виконаний у формі циліндра і призначений для установки в промисловий свердлильний верстат або інший інструмент з використанням патрона.

MAXIDRILL (105-024) є відомим виробником якісних і надійних інструментів для металообробки. Виробництво їх свердел виконується за сучасними технологіями і з використанням високоякісних матеріалів.
Свердло по металу 2,4 мм (кобальт) P9, з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (105-024) купить с доставкой по Киеву и всей Украине по выгодной цене 17 грн. в интернет магазине инструментов SNABZHENIE. Закажи Свердла по металу или другие товары от производителя Maxidrill из широкого ассортимента продукции. Свердла по металу доступны к заказу в магазине Снабжение. Позвоните нашему менеджеру и мы быстро доставим товар в Киев и другие города по самой лучшей цене.

Відгуки не знайдені

Можливо, це зацікавить вас
  • Найпопулярніші
  • Розпродаж
  • Нещодавно проглянуті