100-015

Свердло по металу 1,5 мм (Р6М5) з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (100-015)

Обмін / повернення
Доставка
Варіанти оплати
Знайдіть схожі
Бренд: Maxidrill; Код товару: 100-015; Стан: Новий; Діаметр циліндричного свердла по металу: 1,5; Напрямок свердла по металу: правостороннє свердління; Хвостовик свердла по металу (мм): Циліндричний
Код товару100-015 БрендMaxidrill Діаметр циліндричного свердла по металу1,5 Напрямок свердла по металуправостороннє свердління Хвостовик свердла по металу (мм)Циліндричний

Характеристики Свердло по металу 1,5 мм (Р6М5) з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (100-015)

Бренд
Код товару
100-015
Стан
Новий
Свердла по металу
Діаметр циліндричного свердла по металу
Напрямок свердла по металу
правостороннє свердління
Хвостовик свердла по металу (мм)
Знайти схожі

Опис Свердло по металу 1,5 мм (Р6М5) з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (100-015)

Свердло по металу 1,5 мм (Р6М5) з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (100-015) - це свердло, призначене для свердління отворів в металевих матеріалах. Воно має діаметр 1,5 мм і виготовлене зі спеціальної швидкоріжучої сталі Р6М5. Цей матеріал дозволяє свердлу бути дуже міцним і стійким до зносу.
Свердло має циліндричний хвостовик, що дозволяє його використовувати з різноманітними свердловинами, фрезами та іншими інструментами. Цей тип хвостовика забезпечує стабільну фіксацію свердла в головці свердловини та дозволяє ефективно передавати обертальний момент на свердло.

Свердло MAXIDRILL (100-015) є високоякісним і надійним інструментом, який забезпечує точне і швидке свердління отворів у металі. Воно підходить для використання як в професійних, так і в побутових умовах.
Свердло по металу 1,5 мм (Р6М5) з циліндричним хвостовиком MAXIDRILL (100-015) купить с доставкой по Киеву и всей Украине по выгодной цене 5 грн. в интернет магазине инструментов SNABZHENIE. Закажи Свердла по металу или другие товары от производителя Maxidrill из широкого ассортимента продукции. Свердла по металу доступны к заказу в магазине Снабжение. Позвоните нашему менеджеру и мы быстро доставим товар в Киев и другие города по самой лучшей цене.

Відгуки не знайдені

Можливо, це зацікавить вас
  • Найпопулярніші
  • Розпродаж
  • Нещодавно проглянуті