370-120

Свердло по дереву пір'єве 12 мм MAXIDRILL (370-120)

Обмін / повернення
Доставка
Варіанти оплати
Бренд: Maxidrill; Код товару: 370-120; Стан: Новий; Загальна довжина свердла по дереву (мм): 152; Зовнішній діаметр свердла по дереву (мм): 12; Тип свердл по дереву: Свердло по дереву пуховий; Тип хвостовика свердла по дереву: 6-гранний хвостовик
Код товару370-120 БрендMaxidrill Загальна довжина свердла по дереву (мм)152 Зовнішній діаметр свердла по дереву (мм)12 Тип свердл по деревуСвердло по дереву пуховий Тип хвостовика свердла по дереву6-гранний хвостовик

Характеристики Свердло по дереву пір'єве 12 мм MAXIDRILL (370-120)

Бренд
Код товару
370-120
Стан
Новий
Свердла по дереву
Загальна довжина свердла по дереву (мм)
Зовнішній діаметр свердла по дереву (мм)
Тип свердл по дереву
Тип хвостовика свердла по дереву
Знайти схожі

Опис Свердло по дереву пір'єве 12 мм MAXIDRILL (370-120)

Свердло по дереву пір'єве 12 мм MAXIDRILL (370-120) - це інструмент, призначений для свердління отворів у дерев'яних поверхнях. Воно має пір'євий край, що дозволяє легко і точно свердлити отвори без розколу дерева.
Максимальний діаметр свердла складає 12 мм, що дозволяє свердлити отвори потрібного розміру для різних видів використання. Саме свердло виготовлено з високоякісної сталі, що забезпечує його довговічність і високу міцність.

Модель MAXIDRILL (370-120) має зручну форму ручки, що забезпечує комфортну роботу і не втомлює руку. Воно також має покриття, що запобігає утворенню корозії і забезпечує стійкість до зносу.

Це свердло є відмінним вибором для будівельних і ремонтних робіт, де потрібно свердлити отвори в дерев'яних поверхнях з точністю і якістю.
Свердло по дереву пір'єве 12 мм MAXIDRILL (370-120) купить с доставкой по Киеву и всей Украине по выгодной цене 42 грн. в интернет магазине инструментов SNABZHENIE. Закажи Свердла | Свердла по дереву или другие товары от производителя Maxidrill из широкого ассортимента продукции. Свердла | Свердла по дереву доступны к заказу в магазине Снабжение. Позвоните нашему менеджеру и мы быстро доставим товар в Киев и другие города по самой лучшей цене.

Відгуки не знайдені

Можливо, це зацікавить вас
  • Найпопулярніші
  • Розпродаж
  • Нещодавно проглянуті