250-460

Подовжувач для коронок 460 мм (свердл корончастих по бетону) SDS-plus MAXIDRILL (250-460)

Обмін / повернення
Доставка
Варіанти оплати
Бренд: Maxidrill; Код товару: 250-460; Стан: Новий; Тип приналежності до коронок: Хвостовик; Тип хвостовика бурової коронки: SDS plus; Центруюче свердло: Є
Код товару250-460 БрендMaxidrill Тип приналежності до коронокХвостовик Тип хвостовика бурової коронкиSDS plus Центруюче свердлоЄ

Характеристики Подовжувач для коронок 460 мм (свердл корончастих по бетону) SDS-plus MAXIDRILL (250-460)

Бренд
Код товару
250-460
Стан
Новий
Бурові коронки по бетону
Тип приналежності до коронок
Хвостовик
Тип хвостовика бурової коронки
SDS plus
Центруюче свердло
Є
Знайти схожі

Опис Подовжувач для коронок 460 мм (свердл корончастих по бетону) SDS-plus MAXIDRILL (250-460)

Подовжувач для коронок SDS-plus MAXIDRILL (250-460) призначений для свердл корончастих по бетону. Він має довжину 460 мм і підходить для використання зі свердлами корончастими, які мають діаметр від 250 мм до 460 мм.
Цей подовжувач має SDS-plus штифтове з'єднання, що дозволяє швидко і легко змінювати свердла без використання додаткових інструментів. Він також забезпечує надійне і міцне з'єднання між свердлом і дрилом, що дозволяє ефективно свердлити бетонні поверхні.

SDS-plus MAXIDRILL подовжувач є надійним і довговічним інструментом, який забезпечує точність і стабільність під час роботи з корончастими свердлами. Він підходить для професійного використання і забезпечує високу продуктивність і якість свердління.
Подовжувач для коронок 460 мм (свердл корончастих по бетону) SDS-plus MAXIDRILL (250-460) купить с доставкой по Киеву и всей Украине по выгодной цене 463 грн. в интернет магазине инструментов SNABZHENIE. Закажи Коронки та зубила или другие товары от производителя Maxidrill из широкого ассортимента продукции. Коронки та зубила доступны к заказу в магазине Снабжение. Позвоните нашему менеджеру и мы быстро доставим товар в Киев и другие города по самой лучшей цене.

Відгуки не знайдені

Можливо, це зацікавить вас
  • Найпопулярніші
  • Розпродаж
  • Нещодавно проглянуті